Ai intrebari? 0242.340 029 liceulnr1borcea@gmail.com

TABLOUL DE PERSONAL An şcolar 2019-2020

Descarca Lista diriginti

 

LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BORCEA

Strada Școlii, Nr. 10 B, Comuna Borcea, Județul Călărași

Telefon/Fax: 0242340029/0242340029

Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Site: www.liceultehnologicborcea.ro

TABLOUL DE PERSONAL

An şcolar 2019-2020

Director

Ilie-Achim Aneta

Director adjunct

Marin Nuţi

Membru CA (cadru didactic)

Ivan Elena

Membru CA (cadru didactic)

Guiu Floriana-Tanţa

Membru CA (cadru didactic)

Fronescu Georgeta

Membru CA (cadru didactic)

Căldăraru Nela

Secretar CA

Sabou Gigi

Secretar CP

Popa Elena-Doina

Secretar

Tănase Margareta-Nela (0,5 normă)

Secretar sef

Rădoi Ioana

Informatician / persoana care administreaza sistemul informatic

Responsabil arhiva

Tănase Margareta-Nela

Persoana responsabila REVISAL

Tănase Margareta-Nela

Responsabil cu protectia datelor

Ilie-Achim Aneta

Consilier de etica

Dionise Sorina

Administrator financiar

Ghiţă Gabriela

Contabil

Casier

Gestionar

Adamescu Florentina

Responsabil CFPP

Ghiţă Gabriela

Responsabil cu achizitiile publice

Ivan Elena

Administrator de patrimoniu

Adamescu Florentina

Bibliotecar

Tănase Margareta-Nela (0,5 normă)

Coordonator pentru proiecte si programe educative scolare si extrascolare

Badea Alina-Caliopia

Responsabil comisia dirigintilor

Badea Alina-Caliopia

 Responsabil comisie metodica a educatoarelor

Sima Rica

Responsabil comisie metodica a învăţătoarelor

Rădulescu Hariclia

Responsabil comisie metodică Limbă şi comunicare

Tărtăreanu Adrieana-Steluţa

Responsabil comisie metodică Om şi societate

Udrea Georgiana

Responsabil comisie metodică Matematică şi ştiinţe

Sabou Gigi

Responsabil comisie metodică Arte

Popa Cornelia

Responsabil comisie metodică Tehnologii

Chiţoi Claudiu-Florin

Responsabil comisie metodică Consiliere şi orientare

Badea Alina-Caliopia

COMISIA DE MONITORIZARE (Comisia SCIM sau Comisia pentru controlul managerial intern)

Presedinte

Marin Nuţi

Secretar comisie de monitorizare

Căldăraru Nela

Membru

Chiţoi Claudiu-Florin

Membru

Crînghea Niculina

Membru

Guiu Floriana-Tanţa

CEAC

Coordonator CEAC

Coicea Costina

Membru (cadru didactic)

Şerban Lina

Membru (cadru didactic)

Nan Elena-Raluca

Membru (cadru didactic)

Huţanu Virginia

Membru (cadru didactic)

Căldăraru Nela

Membru (cadru didactic)

Iosif Marilena

Membru (cadru didactic)

Popa Viorica

Membru (cadru didactic)

Guiu Floriana-Tanţa

COMISIA PENTRU CURRICULUM

Presedinte

Popa Elena-Doina

Membru

Costache Nela

Membru

Crînghea Niculina

Membru

Udrea Georgiana

Membru

Tărtăreanu Adrieana-Steluţa

COMISIA PENTRU DEZVOLTARE PROFESIONALA SI EVOLUTIE IN CARIERA DIDACTICA

(fosta Comisie pentru perfecţionare şi formare continuă)

Presedinte

Fronescu Georgeta

Membru

Nan Elena-Raluca

Membru

Voicu Eugenia

Membru

Sima Rica

Membru

Crînghea Niculina

COMISIA DE SECURITATE ŞI SĂNĂTATE ÎN MUNCĂ ŞI PENTRU SITUAŢII DE URGENŢĂ

Presedinte

Sabou Gigi

Membru

Stoian Andrei

Membru

Rădulescu Hariclia

Membru

Pascaru Liliana

Membru

Chiţoi Claudiu-Florin

COMISIA PENTRU PREVENIREA ŞI ELIMINAREA VIOLENŢEI, A FAPTELOR DE CORUPŢIE ŞI DISCRIMINĂRII ÎN MEDIUL ŞCOLAR ŞI PROMOVAREA INTERCULTURALITĂŢII

Presedinte

Costache Nela

Membru

Chiţoi Claudiu-Florin

Membru

Iosif Marilena

COMISIA PENTRU PROGRAME ŞI PROIECTE EDUCATIVE (nu mai este o comisie permanenta)

Presedinte

Badea Alina-Caliopia

Membru

Membru

Membru

           

COMISIA  DE ACORDARE A BURSELOR SCOLARE

Presedinte

Tănase Margareta-Nela

Membru

Coicea Costina

Membru

Guiu Floriana-Tanţa

Membru

Iosif Marilena

Membru

Udrea Georgiana

Membru

Apostol Violeta

Membru

Tărtăreanu Adrieana-Steluţa

Membru

Chiţoi Claudiu-Florin

Membru

Ghiţă Gabriela

Membru

Ilie-Achim Aneta

COMISIA  DE INTOCMIRE A ORARULUI

Presedinte

Pismiş Lucia

Membru

Crînghea Niculina

Membru

Ivan Elena

Membru

Dionise Sorina

Membru

Marcu Eugenia

Se numesc la nivelul unităṭii de învăṭământ în anul şcolar 2019-2020, educatorii, învățătorii la clasele de primar și diriginţii la clasele de gimnaziu și liceu.

·         Prof în înv preşcolar Huṭanu Virginia – grupa mică;

·         Ed Sima Rica – grupa mijlocie;

·         Ed Pascaru Liliana - grupa mare;

·         Ed Dima Virginia – grupa mică;

·         Ed Popa Viorica – grupa mijlocie şi mare;

·         Înv  Ṣerban Lina – clasa pregătitoare;

·         Prof. în înv primar Popa Elena-Doina – clasa pregătitoare;

·         Prof în înv primar Fronescu Georgeta – clasa I;

·         Înv Ţenţea Gina – clasa I;

·         Prof în înv primar Rădulescu Hariclia – clasa a II-a;

·         Prof în înv primar Barbu Paulina – clasa a II-a

·         Inv Marcu Eugenia – clasa a III-a;

·         Prof în înv primar Dionise Sorina - clasa a III-a;

·         Prof în înv primar Voicu Eugenia - clasa a IV-a;

·         Prof. în înv primar Căldăraru Nela - clasa a IV-a;

·         Prof  Popa Cornelia - clasa a V-a;

·         Prof Manole Adrian - clasa a V-a

·         Prof Leuṣtean Margareta-Larisa - clasa a VI-a,

·         Prof Pismiṣ Lucia - clasa a VI-a;

·         Prof  Badea Alina-Caliopia - clasa a VII-a;

·         Prof Ivan Elena - clasa a VII-a;

·         Prof Crînghea Niculina - clasa a VIII-a;

·         Prof. Sabou Gigi - clasa a VIII-a;

·         Prof Coicea Costina – clasa a IX-a Liceu;

·         Prof Apostol Violeta – clasa a IX-a Profesională;

·         Prof  Guiu Floriana-Tanţa - clasa a X-a Liceu;

·         Prof  Tărtăreanu Adrieana-Steluţa - clasa a X-a Profesională;

·         Prof  Iosif Marilena - clasa a XI-a Liceu;

·         Prof Chiţoi Claudiu-Florin – clasa a XI-a Profesională;

·         Prof Udrea Georgiana – clasa a XII-a Liceu;

 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image